| mihaela1mihaela a întrebat:

Am purtat o pereche de pantofi cu toc la o nunta si acum ma dor unghiile de la degetele mari de la picioare si s-au invinetit un pic. Ce as putea sa le fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| iryonutz a răspuns:

Nu e nimic grav.Trebuie sa te relaxezi, sa pui o compresa cu apa rece sau sa masezi degetele cu putin spirt si sa le misti regulat.Maine ar trebui sa iti treaca