| Secret5 a întrebat:

Am pus o întrebare pe aceasta categorie. De ce nu pot vedea răspunsurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici toate intrebarile tale si raspunsurile lor:
https://www.tpu.ro/utilizator/aclrna/intrebari/

Trebuie doar sa deschizi intrebare cu intrebarea si sa citesti raspunsurile.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand esti logat, in coltul dreapta-sus se vede "poza" ta si numele tau de profil.
Faci click pe ea si apare o lista de meniu in care primul este "Intrebarile mele". Dai click, alegi intrebarea care te intereseaza si ajungi pe paginea ei. Acolo, sub intrebarea pusa de tine, gasesti pe toate raspunsurile primite.

| varsanofie a răspuns:

La tine pe profil apare ultima întrebare acum șase ore, având cinci răspunsuri, asteaptă un moderator sau încearcă să închizi browserul și să intri din nou. sau direct de pe linkul de profil.
https://www.tpu.ro/utilizator/aclrna/intrebari/