| Andrei_8830 a întrebat:

Am racit foarte tare si am alte simptome fata de racelile anterioare.Tremur daca ies afara si ma doare capul rau iar daca stau la caldura transpir foarte tare, am o pofta de mancare inexplicabila. as manca toata ziua si ma doare tot corpul.Acestea pe langa rosu in gat, nas infundat, dar nu pot explica de ce am pofta de mancare si daca ies in frig ma doare capul.Stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lordbogdan a răspuns:

Probabil ai luat vreo gripa, Du-te si tu la spital si vezi care-i treaba. fundita? happy

| tiriboxi a răspuns:

Buna pentru problema ta exista o solutie de a putea scapa de acestea printr-o metoda sanatoasa, naturala,si usor de aplicat dupa cum urmeaza; sistemul tau imunitar are o problema de a nu putea face fata acestor agresiuni la care este supus,recomandarea mea este sa consumi citeva suplimente nutritive de la compania care lucrez si am avut rezultate pozitive in acest sens, daca esti interesat sa scapi de aceste probleme te pot indruma in acest sens, contact tiriboxi@gmail.com,tel 0765948501