| AcidCuSange a întrebat:

Am racit sad. Mi se infunda mereu cate o nara si respir pe gura si dupa aia tusesc. Ce fac sa nu mi se mai infunde nara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dropsuri cu mentol, inhalații nazale!
Pa, pa.

| TheOne_6493 a răspuns:

Ai deviatie de sept (la fel ca mine) e cea mai nenorocita si incorfotabila chestie care ti se poate intampla la naslaughing)
Du-te la ORL sau puneti picaturi de preferat ceva care nu creaza dependenta din plante sau de la orice farmacie Olinth

Răspuns utilizator avertizat
| IrInA9618 a răspuns:

Ia sprayul nazal olynt ha. si eu am patit la fel, dar cu asta nu mi se mai infunda nasul, sau ori ce spray nazalbig grin

| ely_8945 a răspuns:

Iti pui picaturi in nas dar din astea spray care stai in picioare si o sa iti treaca de fiecare data trebuie sa faci astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa consumul de ceaiuri fierbinti si alimente calde, poti folosi un spray nazal in aceasta perioada(cel putin pana-ti trece raceala). Un spray pe care-l recomand calduros este Olynth HA.Insanatosire grabnica.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Cu timpul trece.Nu trebuie sa iti faci griji eu asa patesc in fiecare seara.