| Deea877 a întrebat:

Am reusit sa raman însărcinată desi medicul mi-a zis ca nu pot dar am pierdut sarcina din pacate de asta nu ma simt prea bine din punct de vedere emoţional. Ce pot face în situatia asta? Îmi doresc mult un bebeluş si ca am pierdut sarcina e destul de greu pentru mine. E normal sa am sangerari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti analize si pune-ti la punct sanatatea, inainte sa faci vreun copil cu handicap, daca tu esti bolnava.

| StudentLaMedicina a răspuns:

E normal să sângerezi o perioadă mai lungă decât o menstruație obişnuită. Probabil ar trebui să mergi la medic imediat după ce ai un test pozitiv ca să îți dea tratament cu Progesteron să ții sarcina.