| mynameisseby a întrebat:

Am rubeola, are ceva daca ma dau cu Carmol( lotiune pentru corp)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Casualties a răspuns:

Nu are absolut nimic poti sa te dai linistita, chiar ti-as propune sa te dai deoarece te ajuta sa scapi cat mai repede de rubeola!

| kyGirL a răspuns:

Pai parerea mea r fi sa mergi la doctor sa iti prescrie el niste creme pentru rubeolawinkingdaca te dai cu creme cumparate de tine pentru corp poate se inrautateste...asa doctorul stie ce sa iti prescriebig grin