| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrbre :cateodata mi se ingreuneaza respiratia dar in scurt timp imi trece adica nu sunt infundata dar e ca si cum as avea un nod in piept care nu ma lasa sa respir. Mi se intampla des... Un sfat ce as putea face va rog...merci anticipat:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Mergi la un medic specializat in domeniu.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mi se intampla si mie in adolescenta, dar s-a linistit cu timpul. Acum imi dau seama ca era un inceput de astm bronsic (care imi face azi arareori probleme). Nu ar fi rau sa te vada un pediatru sau alergolog.

| YukiMrM a răspuns:

Astm sigur ca si eu patesc la fel

| fashionaddict a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi la medic... poate fi o alergie dar poate fi si astmstraight face

| nonameih0000 a răspuns:

Eu mai patesc asa...parca ma apasa ceva, ma inteapa.si prietenele mele au spus ca patesc asa si cineva a spus ca nu este nimic grav, putin masat si gatawinking

| vere a răspuns:

Astm, lipsa de calciuconfused, du-te la medichappy