| MariusicaIon a întrebat:

Am si eu o intrebare am facut dragoste cu sotia iar la cateva zile mi s-a crapat pielea de pe penis nu am luat in seama m-am spalat cu apa si sapun la cateva zile a inceput sa mi se faca puroi tot m-am spalat acum am coaja cu puroi nu pot departa pielea de pe cap este foarte dureros
Cine ma poate ajuta va rog frumos dau funda rog Seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai reusit sa te alegi cu o infectie care nu este neaparat de natura celor transmise pe cale sexuala.Trebuie cat mai urgent sa te adresezi medicului de familie sau sa apelezi/contactezi un medic ginecolog. Ar fi indicat sa folosesti unguentul Baneocin care s-ar putea sa-ti fie de mare ajutor.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la medicul de familie sau la un medic ginecolog. Ei sun cei care iti vor spune ce trebuie sa faci in situatia ta.

| raMLesS a răspuns:

Salut, contactează medicul de familie, sau un ginecolog.

| Lawliet14 a răspuns:

E o boala cu transmitere sexuala, trebuie sa mergi la medic. Cred ca ti se va curata frumos tot cu tratament. Deci nu te panica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de amuzant ar fi sa fi contactat o boala venerica de la propria sotie. Intrebarea este, desigur, cum a intrat ea in posesia ei. Ce sa zic, casa de piatra.

Desigur, poate fi si alta cauza, sa nu te apuci sa actionezi pripit pana nu stii sigur ce si cum. Oricare ar fi cauza, fuga le medic cat mai repede, nu e de gluma cu astfel de probleme.

Răspuns utilizator avertizat