| maryo26_6504 a întrebat:

crema epilatoare e buna de ceva? sau tot bigu e baza big grin respect

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| adrian_3940 a răspuns:

Cearawinking
funda?

| Obsolete a răspuns:

Crema epilatoare e buna de ceva a da si bigul nu e baza. Fundinozaur please!

| Andra_8716 a răspuns:

Buna!
E eficienta si crema epilatoare. Eu folosesc de la 13 ani bigu si nu am probleme deocamdata cu pielea.
Dar, pentru. o piele mereu sanatoasa si frumoasa foloseste crema epilatoare. :*

| byutxa a răspuns:

E bunawinking. Adica e o metoda mai rapida.

| oana_7303 a răspuns:

Am incercat eu cu crema depilatoare la fata si mi-a decolorat putin pielea si fondul de ten nu mai prindea pe zona aia...acum de cateva luni nu am mai folosito si incet incet imi prinde fondul de ten in zona aia...dat am patit ca m`am iritat si mi s-a facut rana.eu cred ca e mai bun bgul. funda?

| Mihaela_8091 a răspuns:

Este foarte buna, ajuta la cancerul de piele happy

| flory_6454 a răspuns:

Sa stii ca e folositoare si lasa pielea foarte fina. eu am o problema cu bigul mai ales in unele zone in care nu sunt multimita de rezultate.acum cateva zile mi-am luat si eu crema depilatoare si sunt multumita de rezultate, dar din pacate am si eu aceeasi problema ca oana, am folosit pe fata si m`am intorsit dupa care mi s`a facut rana, am pielea sensibila. depinde de pielea fiecareia, eu zic sa incerci mai multe metode de epilat pana cand o gasesti pe cea eficienta pe care o vei folosi un timp lung. big grin