| Njb8hx8hfw a întrebat:

Am si eu o întrebare si aș vrea sa mi răspundă cine stie ca se pricepe nu oricine sa si dea cu parere. Deci daca eu am neamul blonzi zi cu ochii albastri si tenul alb, pote sa mi se schimbe culoarea tenului (sa fie mai închisa) daca stimulez melanina din corp sau pur si simplu este o minciună?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Culoarea tenului se inchide prin bronz.

| Mirel4412 a răspuns:

Poti sa incerci sa fii mai negru ca Michael Jackson si sa mori la 50 de ani sau sa mergi in fiecare vara la mare si sa te bronzezi.