| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare simt asa un discomfort in organul genital asa un fel de mincarime si iritatie in acelasi timp sunt ink virgina nu este pentru ca vreau sex sau de altceva chiar nu stiu care ar putea fi problema va rog ajutati-ma DAU FUNDA SI VOT! happy MS :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu vreau sa par aiurea, dar e posibil sa nu ai o igiena adecvata.

o intrebare: Ai luat antibiotice in ultima vreme?

| Beby7 a răspuns (pentru Purec):

Am o igiena foarte adecvata ce fel de antibiotice?

| Purec a răspuns (pentru Beby7):

Orice fel de antibiotice. Antibioticele pot afecta flora bacteriana si de acolo mancarimile si iritarea

| nikappa a răspuns:

thinking

| weller a răspuns:

Eu cred ca te mananca deoarece esti virgina, daca vrei ma poti chema pe minelaughing no offense baby