| corina_2748 a întrebat:

Am si eu o intrebare straight face. Tatal meu m`a innebunit cu o melodie straight face a venit la mine si mi-a spus sa caut o melodie numita "oale". Nu stiu cine o canta si NU e manea straight face. Astept pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Woow.
Ăăă. nu ştiu ce să spun.
Caută şi tu pe google "versuri oale" :))
Şi îţi va da şi interpretul dacă este aşa ceva.
Am găsit eu ceva :))
Dar e manea 1oo% :))
Încearcă, poate asta o caută, nu şi-a dat seama că e manea: http://versuri-muzica.net/......10273.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e oale ci Guale si o canta Angelica Vee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelika vee - guale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelika vee-guale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc de topic corinaaa :*