| Lorena12345 a întrebat:

Am si eu o nelamurire,iaurtul Activia este bun la slabit in dieta sau nu? Dau funda.M-as bucura sa imi mai spuneti alimente care sunt permise in dieta ca nu prea am idee, Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Http://www.getfit.ro/......abire.html

Dar nu tine dieta, ci un stil de viata sanatos.

Dietele sunt stupide si le poti tine un timp limitat, un stil de viata il poti tine toata viata.

1 răspuns:
| Lukian_Andreea_1985 a răspuns:

Da,dar depinde nu toate iaurturile sunt bune la slabit