| JuSt222 a întrebat:

Am si eu o problema.Am baut si am fumat tigari la posta dupa o fata care din cate am auzit 2 personae din anturaju ei au hepatita.Ea din cate am auzit bea si fumeaza dupa ceilalti fara nici un stres.Panica mea este acum urmatoare..Se poate sa fii luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AwaZoh98 a răspuns:

1.Lasa-te de fumat!
2.Mergi la medic! happy

| vangaelis a răspuns:

Si femeile-s periculoase laughing)))))) HIV, hepatita, candidoza, gonoree, sifilis tongue

| vangaelis a răspuns:

Ai zis "nu m-am atins nici de bautura nici de tigari, doar de femei si sala " si am banuit ca ai avut n partenere.:P ei, bine eu ce am zis a fost in spirit de gluma iti dai seama.:D
apropos o faza zisa de michael douglas, actorul. A declarat ca a facut cancer la gat din cauza sexului oral parca. am busit in ras efectv. :D
http://www.guardian.co.uk/film/2013/jun/02/michael-douglas-oral-sex-cancer

tot in spirit de gluma :) suntem dati dracului. trebuie sa apelam la sexul ecologic :))))