| alexcenaaa2344 a întrebat:

Am si eu o problemă
Am fost azi la dentist pentru ca aveam o carie mare pe un premolar
Mi a facut anestezie in 3 locuri la acest pre molar apoi mi-a curațat caria si mi-a pus un provizoriu sa vedem daca o sa ma mai doară si daca e nevoie sa scot nervul
Au trecut 8 ore de la anestezie si inca ma doare tare locul anesteziei
Daca si maine ma doare la fel de rau mă duc sa scot nervul sau să mai am răbdare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Înseamnă că nu ți-a curățat-o.

| Cipi1212 a răspuns:

Cel mai bine e să îți scoți nervul.