| Coditza19965 a întrebat:

Am si eu o problema Cu gatul. De 2 zile in coace am mancat inghetata de 2 3 ori pe zi timp cam 2 zile am mancat. si apoi a inceput sa ma doare putin in zona omusorului la gat. Cand inghit nu ma doare sau cand vb doar daca ating zona gatului sau aplec capul in jos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zonainterzisa a răspuns:

Mai mult ca sigur ai rosu in gat. incearca sa bei ceva siropuri, si ceaiuri fierbinti. nu mai manca inghetata cel putin 1 saptamana. dar nu ezita sa mergi la un doctor. sper ca te-am ajutat. fundita?:*:

1 răspuns:
| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Strepsils de la farmacie, 1, 2 zile si se rezolva, sanatate