| IoanaLoredana a întrebat:

Am si eu o problema.De 3 luni am in talpa un fel de neg.Am inteles ca in termeni populari i se spune arici.Am incercat cu plasturi si cu clavusin si tot nu pot scapa de el.Practic se vad niste firicele negre parca ar fi fire de ata inauntru. Ce pot sa fac. Tin sa subliniez ca ma si doare cand pasesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pitufinaa a răspuns:

Cu ulei de ricin scapi de el cam in 3 saptamani:d

1 răspuns:
| BGDs a răspuns:

Vezi sa nu fie altceva decat neg. Daca e neg, tine-l pansat cu tinctura de rostopasca de la plafar si o sa cada singur dupa cateva zile. In orice caz, du-te la un medic dermatolog