| Irinairyna43 a întrebat:

Am un bebe de 2 luni el vomita când îl alaptez nu vomita mult de obicei.Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca pozitia in care-l ti cand suge ii baga laptele direct in gat si se ineaca.
Copilul se tine la san numai intr-o parte, ca sanul arunce laptele direct in gat, ca se ineaca.

| Cipi1212 a răspuns:

Are probabil intoleranță la lactoză.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Poate să fie sau să nu fie. Am nevoie de mai multe informații. Îmi poți lăsa numărul de telefon să te contactez pe whatsapp şi să te întreb mai multe.