| VisSs a întrebat:

Am un cos urat pe obraz.cum scap de el?:sLam cam zgandarit acum.cryingce sa fac? saptamana viit am banchetuuu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nick_1272 a răspuns:

Iti recomand de la farmacia umana produsul Cutaden care contine uleiuri nutritive si ajuta; la refacere! e un unguent alb, te poti da seara cu el si o sa fie bine! distracite placutala banchet

4 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Nu sunt eu cu astea, dar poti sa-l spargi, sau da cu o crema(Zynerit sau crema de galbenele) sau un fond de ten laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu zineryt 3-4 zile si se usucawinking. gasesti in farmacii

| blablablablabla a răspuns:

Da te cu un fond de ten sau asteapta sa se coaca

| Stefiiiiiiiiii a răspuns:

Nu trebuiau sa'l''zgandaresti''. acum singura solutie ar fi urmatoarea:iti faci in fiecare seara un amestesc din 2 lingurite cu miere si 2 cu scortisaora, si tii amestecul toata noaptea pe fata:d.la mine a mers; daca totusi nu trece, mult fond de ten pe zona aia si, cam atat:d. distractie placuta la banchet:*