Întrebare recomandată | XxXxMariusXxXx312 a întrebat:

Am un neg mare de 1 cm si lungimea de 2 cm pe degetul de la mana dreapta. Il am de cand ma stiu nu ma deranjeaza dar as vrea sa scap de el... Ma puteti ajuta cu niste leacuri babesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Pune pe el tinctura de rostopasca pana se inchide la culoare si cade! Este bine sa verifici intai la un dermatolog daca este un simplu neg!