| Daniel977 a întrebat:

Am un neg, si de ceva timp imi dau cu o solutie cutanata si dupa un timp am vazut ca sa desprins usor de piele, asa ca am rupt aceea parte, durere mare nu a fost doar o piscatura dar a mai ramas din el. Iar acum simt cami pisca ceva mana credeti ca este rau ca rupt o parte din el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aLLecsya a răspuns:

Nu are nicio legatura.continua sa dai cu acea solutie.si eu am avut si la fel.deci poti sa stai linistit.

2 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Nu mai face prostia asta! Dacă îl rupi, mai mult rău îţi faci fiindcă se ''înmulţeşte'' mai repede.Du-te la farmacie şi întreabă de Duofilm.Este o soluţie care micşorează şi dispare negul.L-am folosit eu, este foarte bun.

| Gabrielabmg a răspuns:

Nuoh go on eu l-am smuls cu penseta si nu s-a intamlpat nimic rauhappydoar am scapat de neg big grin