| DrSatan a întrebat:

Am un piercing de 1 saptamana in cartilagiu si as vrea sa il schimb credeti ca pot, si mi-am mai facut unu in limba dar parinti nu au fost decord asa ca l-am dat jos credeti ca are ceva, si gaura s-a astupat. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kei a răspuns:

Nu. Lasa-l acolo minim o luna.
Anul trecut, la inceputul lui iulie, mi-am facut si eu doua pierce-uri, iar dupa fix trei saptamani le-am schimbat. In prezent nu s-a vindecat niciunul, deci ai mare grija!sad
La limba haba-r n-am, ca n-am experimentatlaughing

1 răspuns:
| anonymatul99 a răspuns:

Gaura se astupa dupa un timp, a sti.