| mrnmarius a întrebat:

Am un site www.suplimente-naturiste.com cu suplimente naturiste, va rog daca doriti sa intrati sa imi spuneti parerea; va place nu va place ce ar mai trebui facut!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Imi place site-ul tau.Ar fi fost mai interesant sa fie la vanzare si niste cosmestice naturale, pe baza de plante(sampon, sapun), ceaiuri din plante pentru par, sa adormi mai usor, pentru ten etc. si eventual niste sare neiodata si fara e-uri ca nu am voie cu iod si nu mai gasesc.Succes!

| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai este foarte bine.Nu iti mai trebuie nimic dar preturile sunt extrem de scumpe cum ar fi Bioharmonex costa 2 695, 00 LEI si asta inseamna multi bani.Doar un milionar si lar putea perimite.Asa ca in concluzie mai scade preturile

| fif2002 a răspuns:

E ok, dar trebuie sa optimizezi un pic situl uite cateva unelte care te-ar putea ajuta http://www.seositecheckup.com/html_compression_status.php http://www.websiteoptimization.com/services/analyze/