| Ujthgf a întrebat:

Am un ten unsuros... Gras. Cu ce sa ma spal sau ce sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Cu sapun. De 3 ori pe zi si nu cred ca mai ai stres.

| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Daca ai tenul gras inseamna ca fata ta e plina de sebum. Acesta poate fi tinut sub control daca folosesti produse testate dermatologic si recomandate de un specialist in dermato. Nu ezita sa faci o consultatie la un astfel de medic, el te va informa despre ce inseamna ingrijirea unui ten gras cu tendinte acneice.