| Emilia02 a întrebat:

Am varicela de aproape o saptamana,mi-au aparut toate bibitele(si am destul de putine), au facut coasa de aia...De acum ce trebuie sa se mai intample? Cojitele cad singure?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| codrinstefan2103 a răspuns:

Da, la un moment se vor usca și cad singure. Orice ai face nu le rupe că-ți lași niște semne de toate zilele. Așteaptă și ai să vezi că vor cădea singurele.

3 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Da. Cad singure si nu incerca tu sa le dai jos inainte de vreme pentru ca risti sa iti ramana semne.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Si eu am avut

| CristaX18 a răspuns:

Da! Asta e ceva firecs... asa se intampla la fiecare care are varicela!