| alinaaa_8898 a întrebat:

Am varicela(varsat de vant) si deja bubitele au prins coaja toate.Stiu ca nu mai prezint risc pentru cei din jur.Intrebarea mea este daca e vreo problema in a intretine relatii sexuale pentru mine sau pentru partener?
Va multumesc! Multa sanatate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marymaryanne a răspuns:

Te rog mai steapta cateva zile ca sa nu patiti altceva, cateva zile doar.iti doresc multa sanatate. pup

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te felicit ca mai ai chef de sex, eu am facut varicela la 26 de ani, am fost epuizata fizic, de abia ma miscam prin casa, daramite sa mai am relatii sexuale. Eu zic sa-i spui iubitului tau sa mai astepte vreo 2 saptamani, baremi sa iesi din perioada de convalescenta.

soothe
| soothe a răspuns:

Chiar nu mai poti astepta o saptamana?