| George_George_1983 a întrebat:

Am vazut pe antena 1 ca cercetatori americani au descoperit ca daca te gandesti la viitor adica sa-ti imaginezi ca vei fi bogat cu masini etc nu o sa mai cresti in inaltime e adevarat si am mai vazut ca si daca te masturbezi iti afecteaza cresterea e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde le ai scos? nu masturbarea nu iti afecteaza cresterea si nici gandurile

| Cristian201 a răspuns:

Parerea mea este ca nu este adevarat. Cercetatorii ( in special cei americani ) descopera imediat ceva, urmand ca ulerior sa descopere contrariul.
N-are nici o legatura...