| Angelindeed a întrebat:

Ametelile scurte de o secunda, doua care apar din cand in cand pot ascunde boli grave? Cum ar fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Hipertensiune arteriala sau anemie. Eu doar atat stiu.

| Crackman a răspuns:

Pareza, tumoare cerebrala, viitor atac cerebram, nevoia de ochelari, intoxicatie cu gaze toxice ( a sunat ciudat ), lipsa de vitamine, caldura ( insolatie )

| sadrian46 a răspuns (pentru Crackman):

Semnale că trebuie să joci la lotto.
Semn că pică la așternut la drum de seară o damă de verde care a dat la o parte o dragoste falsă.

| brokxy a răspuns:

Cica asta cu sarcina laughing Nu te ingrijora
Poate ai anemie ca mine sau lipsa de calciu sau poti sa ai lipsa de fier in sange fa-ti niste analize si vei afla. Eu pe toate 3 le-am gasit cand mi-am facut analize deci stiu sigur
rolling on the floor Ai ameteli cand te ridici in picioare? Cand stai mult in picioare pentru un timp? Daca atunci cand stai in picioare pentru un timp poate fi lipsa de fier sau lipa de calciu.
Anemia, lipsa de calciu sau de fier.Una din astea ar putea fi.Nu te ingrijora nu e asa grav dar du-te fa-ti niste analize da sange si vei afla!

| brokxy a răspuns:

Ai doar lipsa de niste vitamine ca mine happy analize de sange obligatoriu ca sa vezi ce ai!

| Densia03 a răspuns:

Poti fi însărcinată!