| dinueusebiu a întrebat:

Ametesc din senin, ce sa fac in privinta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de calciu, vitamine, lipsa miscarii (daca ai o viata sedentara). Cel mai bine, cum ti-au recomandat si ceilalti, este sa te duci la medic, ii spui care este problema, iti vei face analizele si atunci el iti va prescrie tratamentul de care trebuie sa te tii happy ok?
Sanatate!

4 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Sa mergi neaparat la un medic neurolog pentru investigatii. Poate fi si lipsa de calciu, anemie dar du-te neaparat la un consult.

| davvid a răspuns:

Un consult ar fi indicat. Din atatea ameteli s-ar putea sa ajungi si la lesin.Am lesinat acum cativa ani si verdictul a fost:lipsa de calciu si fier, anemie.Trebuie sa te consulte un doctor, el iti va spune exact ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi de urgenta la medic. caude pot fi multe dar nu iti putem spune noi aici nici daca am fi medici. trebuie sa fii consultat neaparat.

| zuzukaeu a răspuns:

Este din cauza lipsei de calciu, mergi la medic fa-ti analize si in urma analizelor iti v-a recomanda neaparat tratament.