| Misterious a întrebat:

Anticonceptionalele Karissa.Imi puteti spune punctele forte si punctele slabe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Citeste prospectul

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ginecologul ti le-a recomandat, inseamna ca principalul lor punct forte este ca ti se potrivesc.

| Misterious explică:

Ideea era ca eu vroiam sa stiu si de la alti utilizatori parerile happy
Normal ca doctorul le-a prescris cu un scop, si e normal ca citesti prospectul dupa ce ti-a mai explicat si medicul!