| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Are ceva daca am uat parasinus (paracetamul) si peste jumatate de ora algocalmin? funda si vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu văd de ce trebuie să administrezi așa de repede.
La un interval de minim 4 ore se poate administra.
Pa, pa.

| Daniel2332 a răspuns:

Nu n-are nimic da sa nu iei prea multe.

| swaggy a răspuns:

Nu sunt profesionista, dar stiu ca trebuie sa astepti ceva timp ca medicamentul sa-si faca efectul, dar nu cred ca are nimic. poate mai astepti putin happy

| Madleene24 a răspuns:

Stai calma nu vei avea nici o problema.Dar totusi nu exagera cu medicamentele