| dailydaisy07 a întrebat:

As avea o intrebare pentru fetele de pe TPU...Este normal sa ma simt balonata, fara energie si sa am o MARE pofta de mancare inainte sa imi vina ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ButtercuPowerPuffGirl a răspuns:

Despre pofta de mancare nu stiu nimic dar si eu sunt balonata, fara energie, si oarecum debusolata(mai sensibila, irascibila) ori din contra: plina de energie. Deci: da.E normal. si nu suntem singurele. asa sunt majoritatea. Cel putin o parte din fetele pe care le cunosc se plang de asta.

5 răspunsuri:
| lov3u a răspuns:

Mda, cam asa mi se intampla si mie

| mona a răspuns:

Este foarte normal[asa ma simt si eu inainte chiar si in timpul menstruatiei]

| Roxana200016 a răspuns:

Sa fi balonata e normal...dar de obicei ai pofta de mancare si de dulcuri in timpul ciclului

evenso
| evenso a răspuns:

Unele asa se manifesta inainte de menstruatie, nu e nimic anormal in asta, doar ca trebuie tinut sub control pofta de mancare. happy

| BiiiaBiii a răspuns:

Da,este foarte normal.happy