| doni_1852 a întrebat:

As dori sa ma ajutati... Lucrez intr-un chiosc cu ziare si reviste. De ceva vreme mi se umfla degetele (de la maini ), ma inteapa si ma mananca. As dori sa ma ajutati cu un tratament sau cu alte informatii ...Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Naomitza a răspuns:

Eu cred ca ai putut lau acest "virus"de la ceva oameni care au atins ziarul si tu ai pus mana upa el.doar daca esti sensibil sau snbila se poate ca sa se intample ceva... u nu stiu ce sa iti recomand.mai bine du-te la farmacie sau un medic si explica-i ce ai patitwinking