| queencrystal a întrebat:

As dori si eu o dieta benefica in care sa se vada rezultatele pentru ca am incercat fff multe dar nu am vazut prea multe schimbari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Fara prajeli, grasimi, mezeluri, sare mai putina, paine deasemeni, fara dulciuri, bauturi carbogazoase, poti manca salate cate vrei, carne de pui fara piele fiarta sau gratar, peste, lapte dulce si iaurt degresat, legume, fructe...

eu asa am resusitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diagnostic? sau pentru slabit?

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Sport, sport sport...(deschisul frigiderului nu este soprt)...sugerez niste abdomene...

| inna a răspuns:

Apa plata cu lamaie.