| alondrakiss a întrebat:

As putea lua Seroxatul de dimineață? Că am avut insomnie azi noapte... sad
Am luat conform cum mi-a prescris doctorul o pastila de Seroxat,o pastila de Stressclean, și ceva de palpitații care nu le aveam

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu poti sa pui si tu intrebarea mai clar? Ti-a zis sa il iei seara si tu l-ai luat dimineata? Poti sa il iei dimineata daca nu depasesti nr de pastile zilnice

| alondrakiss explică (pentru Furnicuta000):

Da seara să-l iau mi s-a dat

| alondrakiss explică (pentru Furnicuta000):

Iau o singura pastilă, dar ieri am mers câțiva km pe jos și mă gândesc că am exagerat de nu am putut dormi...

| Furnicuta000 a răspuns (pentru alondrakiss):

Seroxatul are ca efect advers somnolenta si de asta medicii recomanda sa il iei seara. Tu daca nu ai somnolenta poti sa il iei dimineata

| Mindfulness a răspuns:

Poți lua dar e indicat sa iei după schema de tratament