| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

As vrea prospectul la medicamentul homeourorenal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu cred că NU ştii să citeşti sad

Acolo scrie CLAR şi ce conţine :
"Compozitie: ulei din samburi de struguri cu informatii nonlineare specifice echilibrului organocelular, elementare si invertoare."

Oricum, tu ai cerut "prospectul", NU ai întrebat ce conţine laughing

O zi frumoasă.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi la linkul :
http://www.homeogenezis.com/cumpara/homeourorenal-853

Toate cele bune.

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru bursuc001):

Nu e bun :-J nu scrie ce contine doar la ce e bun

| bursuc001 a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Eu cred că NU ştii să citeşti sad

Acolo scrie CLAR şi ce conţine :
"Compozitie: ulei din samburi de struguri cu informatii nonlineare specifice echilibrului organocelular, elementare si invertoare."

Oricum, tu ai cerut "prospectul", NU ai întrebat ce conţine laughing

O zi frumoasă.