| RAY a întrebat:

As vrea sa cunosc o persoana care sufera de sasaiala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

La zoo găseşti câteva zeci... de specii. S-ar putea să fie cam obosiţi şi doar se vor târî spre tine, unii sunt închişi în acvarii, mă rog.

Gândeşte-te că pe net cu greu vei găsi pe cineva, mai ales că dacă n-a reuşit să scape de asta în copilărie, "sâsâiala" a devenit un complex foarte deranjant. N-o să-ţi zică nimeni, "vai ce fericit sunt, sâsâi, hai să facem cunoştinţă".
Ai putea totuşi încerca, dacă neapărat vrei, pe site-urile medicale sau pe forumuri unde găseşti de toate, gen Softpedia happy

| RAY explică (pentru DakotaRoyse):

Chiar dai dovada de lipsa de empatie

| DakotaRoyse a răspuns (pentru RAY):

Dom'le, părerea ta nu mă impresionează. Ţi-am spus unde ai putea să găseşti oameni de genul şi de ce NU ai putea găsi aici sau de ce va fi greu să dai de cineva, pentru că e un subiect sensibil în viaţa oamenilor care suferă de aşa ceva.
Lipsă de empatie şi respect faţă de tine ar fi fost dacă nu ţi-aş fi zis nimic folositor (în opinia mea). Că tu consideri nefolositor ce ţi-am zis, treaba ta.

| aleahimk a răspuns:

Din ce motiv? Sau e in gluma pusa intrebarea?

| RAY explică (pentru aleahimk):

Nu e o gluma

| aleahimk a răspuns (pentru RAY):

Bine,atunci raspunde la prima intrebare!

| RAY explică (pentru aleahimk):

Pentru ca ma intereseaza dar doar cine are asa ceva sau a avut

| LeWildJoker a răspuns:

Daca as avea ti-as zice: ssssalut...dar nu am straight face