| InSoMnIaC a întrebat:

As vrea sa descarc niste melodii. Stie cineva vreun site unde pot descarca melodie cu melodie(atentie nu pack-uri )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| InStYle a răspuns:

Fisierulmeu.ro gasesti orice vrei tu aici

| TheAnonym a răspuns:

Fisierulmeu.ro

| Narcis196 a răspuns:

Youtubedownloader

| AcaFeLLas1992 a răspuns:

Aproape in fiecare zi se urca cate o melodie pe acest cont de youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCpFmtsZ7jz72xKWmwEB9bzA

In descriere gasesti link-ul de download la melodii.