| JulianaMark a întrebat:

As vrea sa slabesc pana in 15 Decembrie 8-10 kg. Imi puteti da niste sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mananca fara paine si cate putin la fiecare masa, si niciodata dupa ora 19.00, alearga dimineata si fa abdomene multe happy

| Cosmin86 a răspuns:

1. o alimentatie corecta
2. SPORT

Legat de alimentatie, uite aici principii generale :
http://www.getfit.ro/slabire/regim-slabire/dieta-pentru-slabire.html

NU este o dieta propriu-zisa, ci doar principii, destul de complicate. Daca intelegi macar jumate din ce scrie acolo si aplici, o sa slabesti.

| Cretu_Daniel_1985 a răspuns:

Fa multe abdomene

| Krafter a răspuns:

Informeaza-te despre dieta Dukan.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Krafter):

Diete de 2 bani