| RegeleRasului a întrebat:

As vrea sa stiu daca in Iasi se fac tratamente cu lipitori. Daca da as vrea sa imi dati datele de contact. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cu_Lipitori_Tratamente_1987 a răspuns:

Tratamente cu lipitori - un articol interesant despre tratarea varicelor cu ajutorul lipitorilor - http://www.tratamenteculipitori.ro/......-lipitori/
www.tratamenteculipitori.ro - programari online, cazuri clinice prezentate in detaliu, galerie foto - afla despre afectiunile ce pot fi tratate cu lipitori - hirudoterapie.