| cookyeh a întrebat:

As vrea sa stiu niste mancaruri tipic romanesti (cele de zi cu zi) care te pot ajuta sa te ingrasi. Mancaruri cum ar fi: ciorba, spanac, papricas... etc, nu mancaruri super sofisticate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| otylyaotty a răspuns:

Ciorba de carne, ciorba de perisoare, chiftele, sarmale, paste cu carne (sau cu ce iti plac), friptura de pui sau porc la cuptor.

2 răspunsuri:
| nelu0raufacatorul a răspuns:

Mancaruri tipic romanesti care ingrasa : berealaughing

| onitza1234 a răspuns:

Pai ciorbe carne mai multe slanina sunca