| Ksykss a întrebat:

As vrea sa stiu si eu nodulurile la sani sunt periculosi... sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Unii dintre noduli pot fi periculosi pentru sanatate, altii nu sunt! Nodulii pot sa apara la orice varsta, atat la femei cat si la barbati.Din acest motiv, persoanele care constata aparitia unor umflaturi suspecte la nivelul sanilor trebuie sa mearga la medic!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte priculosi daca nu sunt examinati de un medic specialist si daca nu se fac mamografii

| Ksykss explică (pentru suntserios):

Seriosss? Deja ma sperii zaw am unu asemanator la una din tâte si mie cam frica sa nu duca la ceva de genu cancer... alti mi-au spus alte chesti