| melekk a întrebat:

As vrea si eu sa slabesc vreo 5 kg .....as vrea sa stiu ce trebuie sa mananc si ce trebuie sa nu mananc pentru a slabi. fundita si vot celui care imi zice ..Nu vreau pastile sau dupa ce slabesc sa ajung la spital.Am 40 de kg!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latiffa a răspuns:

Daca ai peste 1.50 inaltime, greutatea ta este ideala. Daca ai peste 1.60 inaltime ar trebui sa pui pe tine inca vreo 10 kg. Sa fi prea slab, nu este un atu nici pentru privitori, nici pestru sanatatea ta. Crede-ma, ca sa fi doar piele si os, nu te va ajuta la nimic. Si imi vine greu sa cred ca ai sub 1.50 inaltime. baietilor, si fetelor nu le place cand isi ating partenerul sa simta ca un fundic, un mushiulet generos. Daca vei slabi in continuare, vei ajunge la spital, pentru ca o data cu greutatea, pleaca si vitaminele.

2 răspunsuri:
| alexandra5251 a răspuns:

Mananca des si putin!