| fourteenapril94 a întrebat:

As vrea un sampon, balsam si masca dar sa nu ingrase parul, sa nu fie incarcat, sa nu se electrizeze etc. Eu mi-l fac cu placa zilnic (aproape) si cateodata mi se despica si trebuie sa-mi tai varfurile mai mereu. As vrea sa zic din extract de masline (am dat un exemplu)... ceva in genul.

FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Daca tot folosesti asa de des placa de par, foloseste un spray pe care il aplici pe par inainte de al intinde cu placa.Sau ai putea sa cauti ulei de la kalos, este o firma foarte buna, cu un ulei care regenereaza firul de par si il lasa moale.

| sandraraluca23 a răspuns:

Sampon Bio fortifiant La aplicarea șamponului pe păr, substanțele aderă la firul de păr și îl regenerează de la rădăcină până la vârf, dându-i mai multă rezistență, suplețe, strălucire și elasticitate.TI-L recomand mai eles ca nu este nici scump este la 24 de ron, il gasesti in farmaci sau in magazine bio.