| fata2011 a întrebat:

Aseara tocmai am racit. aveam viroza respiratorii ce leacuri pot lua ca sa pot scapa dar fara medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BGDs a răspuns:

Depinde de raceala. Daca e infectioasa poate sa fie o forma usoara sau poate sa fie chiar pneumonie sau tuberculoza. Daca e virala nu prea o tratezi, decat simptomatic. Depinde de multe... daca vrei sa fiu eu medicul tau da-mi un msj privat happy