| zuzi a întrebat:

Asta este prima luna cand am luat duplaston pentru reglarea ciclului si pentru ovulatie(dorim bebe). Am terminat duphastonul pe 16 ian, iar azi adica dupa 3 zile in loc sa vina ciclul, am avut doar 2-3 picaturi maronii.De ce nu apare ciclul? E posibil sa nu vina? Sa consider aceste picaturi ca si ciclu? Intreb pentru ca in 2 saptamani trebui sa incep o noua folie de duphaston

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o eliminare fractionata de endometru. Probabil va aparea si menstruatia in maxim doua zile.

| MikyMi a răspuns:

Ar trebui sa te adresezi ginecologului tau. e posibil sa fii deja insarcinata!