| Hopefree a întrebat:

Atunci cand, cant mai mult...incepe sa imi tremure muschii de langa gura si din obraji...si ametesc putin.Ce poate insemna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Poate o lipsa de calciu, magneziu? Nu ar fi rau, sa-ti faci niste analize din sange.

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Iti trebuie antrenament...canta la trompeta, te invata Johnny.

| kar1GaNNN a răspuns:

Fa-ti niste analize,winking

| KlawSixx a răspuns:

Ai o cadere de calciu, iti recomand putine lactate. Daca acest lucru va continua si dupa aportul de calciu, e cazul sa merci la un consult...

| Hopefree explică (pentru KlawSixx):

Multumesc pentru raspunsuri

| KlawSixx a răspuns (pentru Hopefree):

Nu ai pentru ce. Sper ca ti-am fost de folos. Te mai pot ajuta cu ceva? happy