| Respectuosu a întrebat:

Aveam o unghie la picior,pe care mi-a făcut un lemn,apoi după un timp mi-a căzut și ceva metalic,tot pe ea. Unghia s-a îngălbenit și s-a făcut groasa,denivelată, un dezastru.Astazi după câțiva ani mi-am smuls-o și nu mai e nimic acolo. Va creste normal acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Va creste cu siguranta. Insa intr-un ritm lent. Va dura 6-12 luni.

Răspuns utilizator avertizat