| TheAlphaFemale a întrebat:

Aveti cunostinte in materie de consiliere psihologica online, gratuit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna seara! Sunt pregatit sa te ascult si sa te sfatuiesc in ce priveste starea ta de anxietate! Te consiliez online intr-un mod gratuit! Astept mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger). O zi buna!

| EyesSad17 a răspuns:

Buna consiliere pshihologice online gratuite nu prea exista sunt doar vorbe si chiar daca ar exista eu sincer nu as avea incredere pe consiliere psihologice online ti as recomanda consiliere pshihologice reala imi primul rand vb fata in fata
al 2 -lea rand pot sa am mai mult incredere in psihologul cel real sa ii poti povestit o parte din viata ta iar daca iti doresti cu adevarat consiliere psihologice online se gasesc multe dar cu bani si poate nu stiu eu daca sunt si gratuite dar nu sunt bune de nimic consiliere alea gratuite crede-ma
http://www.topexperti.ro/ uite site ul (vezi ca consilierea este cu bani ) vb si cu parinti tai
Roagati parinti sa de duca la consiliere pshiologice daca ai nevoie daca simti, probleme mari de comportament Ex :
(prea timida prea tacut) gasesti gratuit la scoala la protectia copilului ^^bafta