| CristinaCristi a întrebat:

Aveti idee cat casta o endoscopie in mare parte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut endoscopie digestiva in privat la doctorul Ditoiu 200 lei si colonoscopie 300 lei, este un specialist excelent. L-am gasit aici http://www.despreboli.ro/. Vad ca da si consultatii de boli de ficat si fiere www.hepatite.ro. Eu il recomand cu cea mai mare caldura, este un OM.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In jur de 150-200 de lei.

| jana_2486 a răspuns:

Daca iei de la medicul de familie trimitere la gastroenterologie te poti duce la un spit si faci endoscopia gratuit